You may like
Reviews of our customers
Pavlína G.17.09.2025




Objednala jsem kamarádkám jako dárky a nemohla jsem vybrat lépe 🤩.. Je to tak dokonalý (kvalita, motiv..), že jsem určitě neobjednávala naposledy🥹 Minimálně termohrnek je na mém wishlistu🩷
Aleš S.29.09.2025




vše o.k.
Hana V.18.12.2025




S produkty jsem moc spokojená. Objednala jsem draky a Onyxe a všechny produkty jsou moc krásné. Obchod doporučuji.
