You may like
Reviews of our customers
Kupovala jsem čtenářské počítadlo jako dárek k Vánocům a perfektní. Velmi potěšilo.
Moc krásní dráčci. Jsem z objednávky opravdu nadšená. Kvalita na jedničku.
Mam termohrnek, potisk dokonalý a hrnek rozhodně nejlepší, co jsem kdy měla, udrží piti opravdu dlouho teple/studene, podle toho, co udělám. Jo a taky rozhodně nejlépe zabaleny balíček, co jsem kdy dostala 😊
