You may like
Reviews of our customers
Kvalitní zpracování výrobků, vtipné texty, vše pečlivě zabaleno, dodání rychlé.
Mám od vás již několik produktů ze série Čtvrté křídlo. Vše naprosto v pořádku. Zboží je krásné a kvalitní. Mohu jen doporučit a už se těším na hrníčky :-).
Termohrnek přišel dobře zabalený, neponičený, vypadá přesně jako na obrázku. Byl to dárek a udělal velkou radost. Doporučuji všemi deseti <3
