You may like
Reviews of our customers
Pavlína G.17.09.2025




Objednala jsem kamarádkám jako dárky a nemohla jsem vybrat lépe 🤩.. Je to tak dokonalý (kvalita, motiv..), že jsem určitě neobjednávala naposledy🥹 Minimálně termohrnek je na mém wishlistu🩷
Zuzana L.09.09.2025




První nákup proběhl na jedničku, zásilka dorazila skvěle zabalená a radost mi udělal i malý dárek navíc. Děkuji!

