You may like
Reviews of our customers
Nenakupovala jsem tady poprvé ani naposled. Objednávky vždy přišly řádně zabalené, aby nedošlo k poškození zboží. Vždy přišlo v pořádku. Jen poslední objednávka mi nepřišla kompletní. Chyběla mi tam čajová svíčka.
Produkty jsou velmi hezké, kvalitně zpracované a odpovídají fotkám. Balíček přišel velmi pečlivě zabalený. Maximální spokojenost, obchod mohu jen doporučit.
Objednávka proběhla v pořádku. Vše naprosto krásně zabaleno, aby se nepoškodilo a ještě v předvánočním čase mi to přišlo rychle dodané 😊
