You may like
Reviews of our customers
Opět naprostá spokojenost. Záložka je krásná a pevná. Doporučuji!
Krásná práce, skvělé nápady a pořád nějaké novinky, určitě si něco koupím zase
Mam termohrnek, potisk dokonalý a hrnek rozhodně nejlepší, co jsem kdy měla, udrží piti opravdu dlouho teple/studene, podle toho, co udělám. Jo a taky rozhodně nejlépe zabaleny balíček, co jsem kdy dostala 😊
