You may like
Reviews of our customers
Markéta Č.04.12.2025




Rychlé dodání a přestože jsem byla trochu skeptická ke kvalitě a vzhledu, produkt mě velmi mile překvapil a je skvěle udělaný :)
Kateřina M.30.05.2025




Mam termohrnek, potisk dokonalý a hrnek rozhodně nejlepší, co jsem kdy měla, udrží piti opravdu dlouho teple/studene, podle toho, co udělám. Jo a taky rozhodně nejlépe zabaleny balíček, co jsem kdy dostala 😊

