You may like
Reviews of our customers
Kateřina Š.25.10.2025Objednala jsem termohrnek a je překrásný, snad ještě hezčí než na fotkách. Na to že je to termoska tak je i poměrně lehká a dobře se nosí. Jen mi v ní chybí uzávěr, který by byl lepší než jen gumová “vsadka” která se obč...more
Veronika Č.09.11.2025




Zakoupila jsem si podzimní dekorace dýní a jsou všechny překrásné. Rozhodně doporučuji!

