You may like
Reviews of our customers
Kvalita produktů nádherná, komunikace skvělá. 👌
Kateřina Š.25.10.2025Objednala jsem termohrnek a je překrásný, snad ještě hezčí než na fotkách. Na to že je to termoska tak je i poměrně lehká a dobře se nosí. Jen mi v ní chybí uzávěr, který by byl lepší než jen gumová “vsadka” která se obč...more
Mohu jedině doporučit. Vše v naprosté dokonalosti od začátku dokonce! Moc děkuji a ráda znovu nakoupím. Kdyby takto fungovaly všechny eshopy, svět by byl v pořádku!
