You may like
Reviews of our customers
Kateřina M.30.05.2025




Mam termohrnek, potisk dokonalý a hrnek rozhodně nejlepší, co jsem kdy měla, udrží piti opravdu dlouho teple/studene, podle toho, co udělám. Jo a taky rozhodně nejlépe zabaleny balíček, co jsem kdy dostala 😊
Viktorie K.17.04.2026




Mam od fabriCo 2 veci...2x booknook a oboji vypada uzasne
Martina M.04.12.2025




Vše v naprostém pořádku. Krásné zboží, rychlé dodání.
