You may like
Reviews of our customers
Objednávala jsem už po několikáté a jsem naprosto spokojená. Mají tam krásně věci.
Mám od vás již několik produktů ze série Čtvrté křídlo. Vše naprosto v pořádku. Zboží je krásné a kvalitní. Mohu jen doporučit a už se těším na hrníčky :-).
Velice rychlá komunikace přes chat, maximální vstřícnost. Rychlé odeslání. Dcera je z termohrnku https://www.fabrico.cz/termohrnky/27-in-my-dragon-era/ nadšená, protože je z její oblíbené knižní série Čtvrté křídlo. Kval...more
