You may like
Reviews of our customers
Velmi krásne výrobky. Skvelý prístup k zákazníkovi.ked som chcela vidieť hrnčeky z druhej strany,poslali mi hneď videá. Určite odporúčam 😊😊😊
Markéta S.21.01.2026Nakoupila jsem již po druhé , poprvé to byly dárky pod stromeček, tentokrát jsem si udělala radost sama a opět jsem v úžasu , jak skvěle to vypadá . Rozhodně doporučuji a ať se Vám daří !!
Mám od vás již několik produktů ze série Čtvrté křídlo. Vše naprosto v pořádku. Zboží je krásné a kvalitní. Mohu jen doporučit a už se těším na hrníčky :-).
