You may like
Reviews of our customers
Nenakupovala jsem tady poprvé ani naposled. Objednávky vždy přišly řádně zabalené, aby nedošlo k poškození zboží. Vždy přišlo v pořádku. Jen poslední objednávka mi nepřišla kompletní. Chyběla mi tam čajová svíčka.
Mohu jedině doporučit. Vše v naprosté dokonalosti od začátku dokonce! Moc děkuji a ráda znovu nakoupím. Kdyby takto fungovaly všechny eshopy, svět by byl v pořádku!
Objednala jsem kamarádkám jako dárky a nemohla jsem vybrat lépe 🤩.. Je to tak dokonalý (kvalita, motiv..), že jsem určitě neobjednávala naposledy🥹 Minimálně termohrnek je na mém wishlistu🩷
