You may like
Reviews of our customers
Mám od vás již několik produktů ze série Čtvrté křídlo. Vše naprosto v pořádku. Zboží je krásné a kvalitní. Mohu jen doporučit a už se těším na hrníčky :-).
Vše v naprostém pořádku. Krásné zboží, rychlé dodání.
Termohrnek přišel dobře zabalený, neponičený, vypadá přesně jako na obrázku. Byl to dárek a udělal velkou radost. Doporučuji všemi deseti <3
