You may like
Reviews of our customers
Mam termohrnek, potisk dokonalý a hrnek rozhodně nejlepší, co jsem kdy měla, udrží piti opravdu dlouho teple/studene, podle toho, co udělám. Jo a taky rozhodně nejlépe zabaleny balíček, co jsem kdy dostala 😊
Jsem spokojená.
Velice rychlá komunikace přes chat, maximální vstřícnost. Rychlé odeslání. Dcera je z termohrnku https://www.fabrico.cz/termohrnky/27-in-my-dragon-era/ nadšená, protože je z její oblíbené knižní série Čtvrté křídlo. Kval...more
