You may like
Reviews of our customers
Produkty jsou velmi hezké, kvalitně zpracované a odpovídají fotkám. Balíček přišel velmi pečlivě zabalený. Maximální spokojenost, obchod mohu jen doporučit.
Objednávka proběhla v pořádku. Vše naprosto krásně zabaleno, aby se nepoškodilo a ještě v předvánočním čase mi to přišlo rychle dodané 😊
Objednávala jsem už po několikáté a jsem naprosto spokojená. Mají tam krásně věci.
