You may like
Reviews of our customers
Kvalita produktů nádherná, komunikace skvělá. 👌
Mám tři draky ze 4 křídla. A jsou boží. Těším se na další kolekci. Za mě totiž paráda. A kdy bude něco k Acotar? Nebo k půlnočnímu městu?
Mam termohrnek, potisk dokonalý a hrnek rozhodně nejlepší, co jsem kdy měla, udrží piti opravdu dlouho teple/studene, podle toho, co udělám. Jo a taky rozhodně nejlépe zabaleny balíček, co jsem kdy dostala 😊
