You may like
Reviews of our customers
Kateřina Š.25.10.2025Objednala jsem termohrnek a je překrásný, snad ještě hezčí než na fotkách. Na to že je to termoska tak je i poměrně lehká a dobře se nosí. Jen mi v ní chybí uzávěr, který by byl lepší než jen gumová “vsadka” která se obč...more
Produkty presne dle obrázků, dokonce mi vyšli vstříc s menší úpravou 😊 odeslání proběhlo dle uvedeného termínu, krásně a bezpečně zabalené 👍 mockrát děkuji a doporučuji ❤️
Veliká spokojenost s jednáním i s kvalitou výrobků. Vřele doporučuji.
