You may like
Reviews of our customers
Kateřina M.30.05.2025




Mam termohrnek, potisk dokonalý a hrnek rozhodně nejlepší, co jsem kdy měla, udrží piti opravdu dlouho teple/studene, podle toho, co udělám. Jo a taky rozhodně nejlépe zabaleny balíček, co jsem kdy dostala 😊
Jana Š.28.12.2025




Nemám co vytknout, pokuď zase budu chtít objednat, tak jedině tady.
Alena A.12.12.2025




Seriózní rychlý přístup. Pěkné zboží.
