You may like
Reviews of our customers
Mam termohrnek, potisk dokonalý a hrnek rozhodně nejlepší, co jsem kdy měla, udrží piti opravdu dlouho teple/studene, podle toho, co udělám. Jo a taky rozhodně nejlépe zabaleny balíček, co jsem kdy dostala 😊
bomba !!! Tento obchůdek tady chyběl :-) Těším se na další "suvenýrky" ze světa knih jaké vymyslíte ;-)
Přítelkyně měla hroznou radost, děkuji. Kvalita zpracování je něco co tady nechybí ❤️
