You may like
Reviews of our customers
Velmi kvalitní práce. Je vidět, že to dělají s láskou k fantazy světu. Kvalitně zabalené a doručené.
Karolína K.04.09.2025Absolutní spokojenost. Objednávka dorazila rychle a v naprostém pořádku. Okamžitě jsem musela vše naaranžovat do knihovny. Je to perfektní, ještě dlouho poté jsem se kochala.
Mám od vás již několik produktů ze série Čtvrté křídlo. Vše naprosto v pořádku. Zboží je krásné a kvalitní. Mohu jen doporučit a už se těším na hrníčky :-).
