You may like
Reviews of our customers
Objednala jsem kamarádkám jako dárky a nemohla jsem vybrat lépe 🤩.. Je to tak dokonalý (kvalita, motiv..), že jsem určitě neobjednávala naposledy🥹 Minimálně termohrnek je na mém wishlistu🩷
Produkty jsou velmi hezké, kvalitně zpracované a odpovídají fotkám. Balíček přišel velmi pečlivě zabalený. Maximální spokojenost, obchod mohu jen doporučit.
Objednávala jsem už po několikáté a jsem naprosto spokojená. Mají tam krásně věci.
