You may like
Reviews of our customers
Nenakupovala jsem tady poprvé ani naposled. Objednávky vždy přišly řádně zabalené, aby nedošlo k poškození zboží. Vždy přišlo v pořádku. Jen poslední objednávka mi nepřišla kompletní. Chyběla mi tam čajová svíčka.
Nádherné a kvalitně zpracované výrobky s tematickým zaměřením (nejen) na Čtvrté křídlo. Vřele doporučuji!
Balíček byl krásně zabalený a udělal velkou radost.
