You may like
Reviews of our customers
Super komunikace, rychlé dodání a super kvalita.
Mam termohrnek, potisk dokonalý a hrnek rozhodně nejlepší, co jsem kdy měla, udrží piti opravdu dlouho teple/studene, podle toho, co udělám. Jo a taky rozhodně nejlépe zabaleny balíček, co jsem kdy dostala 😊
Naprostá spokojenost s kvalitou a rychlostí dodání. Zboží odpovídalo kvalitě na obrázcích .
