You may like
Reviews of our customers
Kateřina K.29.07.2025




Vše v pořádku. Spokojenost.
Kateřina G.01.05.2026




Vše v pořádku.
Kateřina Š.25.10.2025Objednala jsem termohrnek a je překrásný, snad ještě hezčí než na fotkách. Na to že je to termoska tak je i poměrně lehká a dobře se nosí. Jen mi v ní chybí uzávěr, který by byl lepší než jen gumová “vsadka” která se obč...more
