You may like
Reviews of our customers
Nenakupovala jsem tady poprvé ani naposled. Objednávky vždy přišly řádně zabalené, aby nedošlo k poškození zboží. Vždy přišlo v pořádku. Jen poslední objednávka mi nepřišla kompletní. Chyběla mi tam čajová svíčka.
Vše v naprostém pořádku. Krásné zboží, rychlé dodání.
Objednávala jsem už po několikáté a jsem naprosto spokojená. Mají tam krásně věci.
