You may like
Reviews of our customers
Kateřina Š.25.10.2025Objednala jsem termohrnek a je překrásný, snad ještě hezčí než na fotkách. Na to že je to termoska tak je i poměrně lehká a dobře se nosí. Jen mi v ní chybí uzávěr, který by byl lepší než jen gumová “vsadka” která se obč...more
Objednávka byla rychle vyřízena, a co je hlavní, lahev neteče! Za mě tedy rozhodně skvělá koupě a ještě s motivem který miluju ❤️
Přítelkyně měla hroznou radost, děkuji. Kvalita zpracování je něco co tady nechybí ❤️
