You may like
Reviews of our customers
Skvělý obchod. Objednávku jsem dostala do 3 dnů a naprostá spokojenost. Krásné produkty. Určitě to nebyla poslední objednávka.
Nenakupovala jsem tady poprvé ani naposled. Objednávky vždy přišly řádně zabalené, aby nedošlo k poškození zboží. Vždy přišlo v pořádku. Jen poslední objednávka mi nepřišla kompletní. Chyběla mi tam čajová svíčka.
Vše v pořádku, děkuji za rychlé doručení
