You may like
Reviews of our customers
Mám od vás již několik produktů ze série Čtvrté křídlo. Vše naprosto v pořádku. Zboží je krásné a kvalitní. Mohu jen doporučit a už se těším na hrníčky :-).
Naprostá spokojenost. Výrobek odpovídá přesně tomu co je na fotkách, je zpracovaný kvalitně a v knihovně vypadá božsky.
Dodání proběhlo v časovém limitu, který byl stanoven předem a zásilka došla v dobrém stavu.
