You may like
Reviews of our customers
Zakoupila jsem si podzimní dekorace dýní a jsou všechny překrásné. Rozhodně doporučuji!
S produkty jsem moc spokojená. Objednala jsem draky a Onyxe a všechny produkty jsou moc krásné. Obchod doporučuji.
Produkty jsou velmi hezké, kvalitně zpracované a odpovídají fotkám. Balíček přišel velmi pečlivě zabalený. Maximální spokojenost, obchod mohu jen doporučit.
