You may like
Reviews of our customers
Nenakupovala jsem tady poprvé ani naposled. Objednávky vždy přišly řádně zabalené, aby nedošlo k poškození zboží. Vždy přišlo v pořádku. Jen poslední objednávka mi nepřišla kompletní. Chyběla mi tam čajová svíčka.
Objednávka proběhla v pořádku. Vše naprosto krásně zabaleno, aby se nepoškodilo a ještě v předvánočním čase mi to přišlo rychle dodané 😊
bomba !!! Tento obchůdek tady chyběl :-) Těším se na další "suvenýrky" ze světa knih jaké vymyslíte ;-)
